To není zvěrstvo!

10. února 2015 v 18:18 | Zelený jezevčík |  Pelmel všeho druhu
Nic špatného, co spáchá člověk, není zvěrstvo! Je to lidskost, lidská blbost, lidská arogance a lidská ostuda. Je mi z toho na zvracení. Z toho, jak všechno "zlo" schazujeme na úroveň zvířat. Vždyť oni jsou o několik úrovní výš, než mi.
Četla jsem titulek ve stylu: "Zvěrstvo! IS radikálové popravili mladou ženu!" To je hrůza, ne? Krucifix, ta ženská tam vlezla dobrovolně, věděla, co se jí může stát. (Ale tím nehájím islám, jak byste to mohli pochopit.) To zaprvé. No a zadruhé, jak se jenom opovažujete nazvat to zvěrstvem? Copak jste viděli, aby jedno zvíře takto zabilo druhé, takhle BEZDŮVODNĚ?

Pořád tvrdíte, že je něco "nelidské", ale přesto hovoříte o činu, který páchají pouze lidé? A ještě k tomu často. Takže co je "nelidské"? Proboha, proberte se, nejsme nejlepší tvoři na Zemi ani ve vesmíru! Musím říct, že i hovniválové se chovají líp! (A promiňte, hovniválové, že vás urážím..) Ti přeci jen tak z plezíru nevytáhnou bombu a nehodí ji po svém sousedovi! Ti přeci do svých hádek nezapletou jiné tvory, jako to děláme my. (Myslím tím třeba koně, na kterých se jezdilo do bitev a kteří umírali pouze kvůli lidem.)

Dále, viděli jste snad někdy psa, aby z dlouhé chvíle šel, a mimochodem zabil prase? Já si z toho nedělám legraci, vemte si - třeba taková čína. Hnus je tam, nechce se mi o tom ani psát.

Zloba je lidská, zvířata netýrají, zvířata neválčí = zvířata jsou lepší, než lidé.

Váš rozhořčený
Jezevčík
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 14. dubna 2015 v 15:34 | Reagovat

Miluji zvířata. Četla jsem nedávno citát Leonarda da Vinciho: "Vpravdě je člověk králem zvířat, neboť je svou brutalitou předčí."

Ale jinak chápu i to označení "lidskost" jako dobro, protože co jsem tak zkoumala dějiny, dobří lidé tu byli, jsou a budou♥ Ti soucitní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama