Odešel člen One Direction a s ním i životy některých fanynek

14. dubna 2015 v 13:50 | Zelený jezevčík |  Pelmel všeho druhu
Když jsem o tom slyšela, myslela jsem, že jde o blbý žert. Když jsem to četla poprvé, smích se mi z tváře vytrácel. A když jsem to četla potřetí, bylo mi z toho nanic.
A teď nemyslím, že bych snad truchlila na odchodem Zayna. To proboha ne. Spíše mne zarazila - řekněme ta druhá část. Tedy to, že některé oddané fanynky vyhrožují sebevraždou - no a podle toho, co jsem tak nějak všude slyšela, některé už ji i spáchaly.
A tak si říkám, když některé příslušníky dnešní generace dokáže rozhodit toto, jak to tu bude vypadat za 20, 30, 40 let?
No, nevím. Možná, že ti lidé, co se kvůli tomu zabili, mají jakési štěstí. Té budoucnosti se nedožijí. - No, ikdyž oni by do ní asi patřili.

Pak mne taky dostalo, když jsem se doslechla o článku, jehož název zněl asi takto: "Psycholožka radí: Jak pomoct potomkovi vyrovnat se s odchodem jeho idolu?". Psychologii uznávám. Tím ovšem nemíním, že uznávám všechny lidi, kteří jsou rádi, že vůbec "prolezli vejškou". Solidní psycholog s diplomem je v pořádku. Jenže, měla tahle psycholožka vůbec nějaký diplom? Což jí nevadí, že je za to světu pro smích? No, asi ne, když to dělá za dobré penízky..

A tak vůbec. Nechápu, proč je z toho takový cavik. Zayan odešel dobrovolně, ne? Tak co řešíte. Je to snad každého věc.

Spíš se bojím, že v dnešním světě by Zayan mohl být nařčen z několikanásobné vraždy - tedy za to, že se některé fanynky rozhodly ukončit svůj život kvůli jeho odchodu. Zní to hrozně. Zní to šíleně. Jenže, dnes je toho šíleného..

Ale co, nic moc toho o "1D" nevím. Takže by mne asi (jeho/jejich?) fanynky, plny rozhořčení, pěkně do..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 14. dubna 2015 v 15:19 | Reagovat

No, chudák Zayan, nechtěla bych tedy být v jeho kůži. Je to docela šílené vydírání :( Také neznám 1D, ale o tomto už jsem slyšela. Není rozumné se takhle vázat na nějaký lidský idol, fakt chudák :((
Když už.. :D chápu lidi, co se navážou třeba na idol Buddhu, nezklame :)

2 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 10. února 2016 v 22:37 | Reagovat

Nechápu je. Většina kapel, který poslouchám už jsou dávno rozpadlý, hodně zpěváků po smrti. Dead z Mayhem si vystřelil mozek z hlavy a taky nemám chuť ho následovat jenom proto že kapela už není kompletní. Ale zase čím míň fanynek 1D, tím světlejší budoucnost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama