Lidé si vás nevšímají? Pomůžu vám!

18. září 2015 v 12:56 | Jezevčík |  Pelmel všeho druhu
Přijde vám, že jste ve společnosti jenom "takovej ten vzadu"? Nidko si vás nevšímá? Nedokážete na lidi zapůsobit? Jste při komunikaci nula? Pak je tohle článek přesně pro vás.

1) Myslíte si, že nedokážete změnit společenskou situaci? Mám pro vás skvělej tip. Až někdy budete v uzavřené místnosti plné lidí, zkuste si třeba prdnout. Idaálním místem je např. knihovna, pro svoji dokonalou akustiku. :-)
Uvidíte, že si vás lidé začnou všímat.
P.S.: Vhodné i pro samotáře.

2) Přineste si plastovou pistoli. Sami se oblečte do černého oblečení, vemte si sluneční brýle a maskáče. Takto vymóděný i s pistolý vtrhněte např. do supermarketu. Pravděpodobně si vás lidé začnou všímat. Každopáně se stanete středem pozornosti.
P.S.: Až uslyšíte majáčky a uvidíte modrá a červená světla, raději vemte rohy.. I když na druhou stranu, pokec se spoluvězni by mohl být celkem fajn.

3) Toto je 100% metoda. Stanete se po ní velmi populární a nejspíš se dostanete i do novin.
Vytáhněte na náměstí nůž a před zraky náhodných světků se podřízněte. Je to bolestivé, ale pro slávu se musí trpět.
P.S.: Jedinou nevýhodou metody je, že vám ve výsledku bude na ho*no.

4) Metoda dostupná pro každého (dobře, pro bezdomovce asi ne). Kupte si lístky na koncert vážné hudby / do divadla / na jakékoliv vystoupení, které sleduje "staromódnější" publikum. Sedněte si do první řady a každou chvíli se drbejte. Neustále nahlas komentujte děj, trapně o něm vtipkujte a hurónsky se smějte svým vtipům. Pokud vám dosavadní pozornost nestačí, tak:
a) Zapněte na plný pecky na mobilu nějakou rockovou písničku.
b) Běžte na pódium, chytněte libovolného herce pod krkem a řvěte na něj něco souvisejícího s hrou (třeba "Ty debile, pročs' dal tu fialovou kytku do té vázy? Proč? Co ti udělala?!" apod.).
P.S.: Asi budete z divadla / koncertu vyvedeni, nicméně určitě si získáte velkoou pozornost.

5) Jděte na nějaké veřejné schody, kde se pohybuje hodně lidí. Vytipujte si oběť a "omylem" jí žďuchnutím sražte ze schodů. Toho si zaručeně někdo všimne, přinejmenčím vaše oběť.
P.S.: Za zdravotní následky neručím.

6) Zalezte do hospody, vypijte nějaké nealko nápoje (abyste potom místo plnění mise nepadl pod stůl). Začněte hrát opilce. Vyjděte ven a domotejte se před policejní stanici. Tam začněte řvát "politicky nekorektní věci", pak se svalte na zem a začněte sebou trhat. Až se k vám přiříti policista, přestaňte se trhat, zahekejte a zůstaňte ležet. Pokud se k vám polda pokusí přiblížit, nastává konec strnulosti: Vražte mu pěstí.
P.S.: Po této metodě budete mít chuť se ožrat opravdu.Pro méně inteligentí jedince poznamenávám, že jde pouze o nevtipný vtip.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama